Привітання, листівки і святковий настрій

Вітаю
Наближається свято 8 березня, а разом з ним все більше починаємо метушитись ми, чоловіки, в пошуках подарунків для рідних і коханих жінок.

Одним з неодмінних атрибутів будь-якого свята завжди були і залишаються вітальні листівки.

Зараз згадую, за часів моєї молодості :), листівки випускали досить обмежених тиражем і з дуже невеликим вибором малюнків. Тоді кожна подарована листівка цінилася на вагу золота, і кожна людина у листівці намагалась виразити всі свої найщиріші почуття і емоції.

Я особисто такі листівки завжди сприймав, як справжній подарунок. Тому що, листівки, подаровані від душі, завжди дарували мені гарний настрій і спогади про рідних і друзів на майбутнє. Я думаю, що у цьому зі мною погодяться всі.

Але, зараз, листівки – це справжній бізнес, а люди вже давно забули смак теплих і щирих слів. Що говорити, якщо я, бажаючи зробити приємний сюрприз подрузі, просто не зміг обрати достойну листівку (добре, що у мене вдома ще залишились невеличкі запаси чудових раритетних листівок). По-перше, над малюнками зараз ніхто не задумується – все просто і банально, а по-друге, 99 % листівок вже підписані сухими побажаннями, для відмазки. Інколи це просто неприємно читати.

Але, судячи з об’ємів тиражу даних листівок, – ми їх масово купуємо, так, аби було, для комплекту. Задумайтесь, більшість людей очікують, відкривши листівку, щирих привітань і побажань, а для декого, можливо, ця листівка може змінити світ на краще. А ми їм “тикаємо” кусок картону.

Я розумію, що від моєї статті виробництво листівок не зміниться, але, сподіваюся, що кожен з вас, хто читає цю статтю, тепер буде відповідальніше ставитись до підбору вітальних листівок і вкладати у них частинку свого серця для тих, хто цього справді заслуговує.

Хто запитає, навіщо комусь чогось бажати, – відповім: щирі слова завжди дарують хороший настрій, додають життєвих сил і налаштовують на позитив.

Не бійтеся бути щирими як у листівках, так і в житті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>