Проект ‘’Легкі на підйом’’ у Львові

Легкі на підйом Cьогодні я розпочинаю серію статей стосовно унікальних проектів у Львові, що спрямовані на творчий і особистий розвиток і на соціалізацію суспільства назагал. І першим проектом, про який я хочу розказати – це ‘’Легкі на підйом’’.

Проект ‘’Легкі на підйом’’– це комерційний проект дводенних мандрівок по цікавим містам і селищам Західної України від подружжя Інни і Володимира Кісок, у які вони кличуть всіх бажаючих відпочити, перезавантажитись після гамірного міста, спробувати нові тілесні і ментальні практики і завести нові цікаві і корисні знайомства!

На даний момент вже проведено 9 мандрівок. Серед локацій подорожей: м. Ужгород, с. Тухля, с. Ізки, с.м.т. Східниця і інші. Також нещодавно у Львові пройшла перша вечірка у рамках проекту.

Як відбувається проект?.. Анонсується візит у якому вже відома локація подорожі. Якщо зареєструватись максимально швидко, можна отримати приємну знижку. Групи, як правило, формуються з мінімальної кількості людей, щоб всім було комфортно і кожен зміг отримати від подорожі максимум. Є основна програма візиту – виїзд-повернення, тренінги (тренажі) від презентерів, які допомагають глибше відчути наше тіло і наші ресурси для насиченого і продуктивного існування в соціумі, походи у межах локації, вечора імпровізацій тощо.

Але не дивлячись на програму візиту, кожен сам вправі визначати у чому брати участь, чи можливо пропустити щось і використати цей час максимально продуктивно для себе. На мою думку, така свобода дуже важлива у подібних проектах і якраз таки дає змогу глибше познайомитись з усіма учасниками візиту. Але скажу по секрету, раджу все таки відвідувати всі події у рамках візиту, бо організатори приділяють особливу увагу і з величезною любов’ю будують розклад на кожен візит!

Я також їздив на один з візитів, що відбувався у селі Тухля і можу сказати, що Інна і Володя справжні чарівники, що поруч з презентерами візитів і, звісно ж, самими учасниками творять унікальну атмосферу тепла, затишку і позитиву!

Довідатись всю інформації про актуальні візити і слідкувати за появою нових ви можете тут.

Проект ‘’Легкі на підйом’’– це унікальна можливість подорожувати протягом усього календарного року за доступні кошти і з крутими людьми, приєднуйтесь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>