Медитація – можливість бути Собою!

МедитаціяМедитація – слово, яке зараз у всіх на слуху і переросло вже у трендову і хайпову штуку. Добре це чи погано, та і що таке взагалі медитація – мені дуже цікаво розібратися у цьому сьогодні…

Насправді зараз я розумію, що коли я зацікавився практиками медитації наприкінці минулого року, тоді перебував у повному інформаційному вакуумі стосовно медитацій. І перші два три місяці підхопив цю хвилю хайпу і тренду.

Але знаєте, це не є погано, врешті решт. Справа у тому, що більшість людей, коли чують про слово Медитація, зразу уявляють собі лектора з приємним голосом, м’яку музику ну і дихання звісно. І це все насправді прекрасно і справді дуже потрібно людині, але по суті це все таки Відпочинок як таковий, але не зовсім медитація. І я можу сказати що навіть місяць практики такого Відпочинку дав круті результати і інсайти, я став краще приймати події що відбуваються навколо, став більш умиротвореним.

Але коли через місяць я вирішив продовжити у цьому ж дусі, я зрозумів, що мені вже так би мовити не заходить. Для мене мінус цієї практики виявився у тому, що вона дає певний результат, але не дозволяє рости далі. Я вже тоді зрозумів, що це, так би мовити, не воно.

Потім я довго шукав де ж все таки знайти якусь правдиву інформацію що практик Медитації і навколо бачив також тільки хайпові і трендові штучки. Правда натрапив на цікаву практику, але яка була трошки вищого левела для мене і я вже зовсім впав у відчай, але побачив курс Медитації від Михайла Ахекяна і зацікавився. І цей курс справді став для мене проривом.

Під час курсу мені багато хто з людей казали, що ж це за ідея з курсом, як одна людина з своїми суб’єктивними поглядами може вчити медитації – практики, яка індивідуальна і особлива для кожного? І десь вони праві – бо вчити чомусь у медитації це справді абсурд. А от відкривати медитацію для  інших,  пояснюючи які ж різновиди їх є, з чим можливо зтикнутись під час практик і саме основне, що робити, щоб та чи інша практика була дієва саме для вас – це справді дуже потрібно і цінно у наш час! І тому безмежна вдячність Михайлу за ці безцінні і водночас надзвичайно прості інсайти під час наших не занять, а саме лекцій-бесід.

Я зрозумів для себе, що справжні практики медитацій – це такі, які здатні давати нам постійний ріст кожного дня при щоденній практиці. Так звісно, є такі штуки – як активні тілесні медитації, які теж дієві, але вони дають чіткий ефект у своїй конкретній ситуації, під певний запит.

Але основна робота над собою проводиться якраз через медитації через дихання і глибшого контролю і аналізу нашого сьогодення.

А ще для мене стало відкриттям, що медитативні практики можуть через якусь невеличку зачіпку у певній ситуації розворушити і врешті решт вирішити купу побічних проблем, які супроводжують вас протягом життя.

Так від щоденних проблем, траблів і т.п. неможливо позбавитись, але можна напрацювати механізми, які ці проблеми будуть перетворювати у ваш ресурс особистого росту.

І так, зізнаюсь, я теж по завершенні курсу закинув практики, причина була вже інша – більше пов’язана з банальної лінню. Але зараз приймаю участь у марафоні GetUPEarly, де разом з іншими людьми (дякую всім хто поруч) відновлюю свій ресурс через практики йоги і медитації. І зроблю все можливе, щоб нарешті розробити свою власну модель медитативних практик, яка буде щоденно наповнювати новими відкриттями і життєвими ресурсом.

Бажаю всім натхнення і ресурсу у кожному вашому дні!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>