Ласкаво просимо!

Доброго дня! Моє ім’я Олександр, а друзі мене кличуть просто – Patron. Під цим ніком я і буду вести даний журнал.

Я також веду свій блог Музика+Танець=Життя, який присвячений моєму особистому відношенню до розвитку музичної і танцювальної культури в світі, і, передусім, – в Україні.

Але якщо Музика+Танець=Життя – це, передусім, особистий блог, у якому я висвітлюю свої думки і роздуми, то даний сайт буде оновлюватися у форматі журналу – з максимальним висвітленням фактів і з мінімальним їх аналізом. Можливість аналізувати і робити висновки я залишаю вам, шановні читачі.

Тематикою журналу буде Мистецтво у вcіх його можливих проявах; а головне його  завдання – розкривати для вас безмежну силу мистецтва, яка збагачує нас духовно і допомагає по-новому дивитися і сприймати наш прекрасний світ, у якому ми живемо.

На сайті вас чекають завжди актуальні новини з світу мистецтва, тематичні статті, інтерв’ю, і ще багато чого цікавого. Передусім наш ресурс буде орієнтований на українське мистецтво, але, звісно, на вас чекають новини і статті про розвиток світового мистецтва.

Запрошую вас поринути у чарівний світ мистецтва, і щиро сподіваюся, що кожен з вас знайде багато цікавого для себе у нашому журналі.

Щиро ваш, Patron

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>