Курс імпровізації ”Impro World”

Impro World

Вже більше дев’яти років я займаюсь сучасним танцем, і останні роки три з них я звернув особливу увагу на імпровізацію.

Так, спочатку це була танцювальна імпровізація, але я відчував і хотів розкрити можливості  імпровізації у максимально різних її формах. Потім я пройшов курси Improv театру, почав займатись барабанами…  Вир імпровізації закружив мене на повну. Я почав  краще розуміти взаємозв’язки у світі, краще орієнтуватись у життєвих ситуаціях, позбувся безлічі зажимів і страхів і звісно ж, куди без креативності.

За ці три роки я нарешті склав пазл, як за допомогою  імпровізації відкрити для себе Життя на максимум і хочу ділитись цим з вами!

Зараз триває набір на тижневий курс з імпровізації ”Impro World”, який включає у себе movement (рух), improv (імпро) і drum (барабани). Три види імпровізаційних практик, що за тиждень відкриють у вас внутрішню свободу і розширить ваше сприйняття світу.

Курс складається з щоденних домашніх завдань і 3 (трьох) вебінарів з заявлених тем. На виконання завдань дається одна доба. У разі, якщо ви не встигаєте подивитись вебінар, він буде доступний у запису. Вартість курсу складає 150 гривень. Проводитись буде у закритій групі фейсбук.

Набір на курс триває постійно, так що сміло лишайте свої заявки тут.

Також хочу повідомити, що додатково створив канал в телеграм Impro People, де буде багато цікавої і надихаючої інформації стосовно імпровізації у нашому житті, додавайтесь!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>