Настільна командна гра ”Activity”

Activity

Сьогодні у рубриці ‘’Ігри’’ хоч розказати вам про одну з найпозитивніших настільних ігор сучасності – ‘’Activity’’.

Наскільки мені стало зрозуміло, ця гра є дуже мало відомою в Україні, хоч і активно продається у ігрових магазинах. Ну а за кордоном  Асtivity– це один з найпоширеніших способів проведення дружнього дозвілля (Асtivity– це командна гра).

Отже задача гри проста і співпадає з багатьма настільними іграми – ігровою фішкою дійти від початку до фінішу. А засоби для поставлення цієї задачі надзвичайно цікаві і веселі – це пантоміма (показати певне слово чи вираз), пояснення (пояснити вказане слово чи вираз не вживаючи однокореневих слів) і малювання (намалювати певне слово чи вираз).

Члени команди, міняючись, виконують пантоміми, пояснення або малюють, а задача інших членів команди – відгадати слово чи вираз (команда має встигнути за 1 хв.). У разі правильної відповіді фішка посувається на відповідну кількість клітинок, якщо відповіді немає – фішка команди залишається на попередньому місці.

На словах це звісно не передати, але процес настільки затягує, що бавитися у цю гру можна нескінченно. А гарний настрій і позитивні емоції гарантовані надовго. Безперечно, автори гри – справжні митці позитиву!

У Львові пограти в  Асtivity можна у клубі настільних ігор ‘’Фішка’’.  Найближча зустріч  – 9 листопада 2014 року з 14 00 до 16 00 у чайній Макоча, що по вул. Дрогобича 8.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>