Дорослі враження від дитячої гри ”Хто у горах?”

Хто у горах

Cьогодні ми відкриваємо нову рубрику – Ігри. А що, ігри, однозначно, теж один з багатьох видів мистецтва, який щодня дарує нам радість, позитив і приємний відпочинок. Ігр існує надзвичайно багато, і у цій рубриці ми спробуємо з часом розглянути всі їх види. Ну а сьогодні ми поговоримо про дитячу забавку для ваших Apple пристроїв і смартфонів – ‘’Хто у горах?’’ від Nravo kids.

Перше, що ми бачимо при загрузці забавки – це світло-коричневий фон. Недарма саме цей фон стоїть і у мене на сайті, надзвичайно приємний і заспокійливий. Те що треба, щоб утихомирити дитину у разі потреби, як я думаю.

Після загрузки ми бачимо, що окрім основної гри, нас ще очікує бонус міні-пазл ‘’Тваринки з третинки’’, у якому потрібно у прямому сенсі зібрати звірятко. Ідея з одної сторони якась трохи дивна, але з іншої сторони нічого крамольного у цьому я теж не бачу. Щодо ігрового процесу, не дивлячись на його прогнозованість, як на дорослу людину, то він надзвичайно, як же це влучно сказати, емоційний! Ніколи б не подумав, що простенька дитяча забавка може викликати у мене такий величезний інтерес (на якомусь підсвідомому рівні).

Щодо самої гри ‘’Хто у горах?’’, то це така інтерактивна міні-казка для дітей, у якій вони приймають активну участь. Ідея насправді надзвичайно проста, але на моїй пам’яті, чомусь практично не використана у розробці ігр такого жанру.

Озвучка гри надзвичайно приємна, дуже класно, що використані так само і дитячі голоси. Малюнки у грі – теж теплі, милі і дружелюбні.

На мою думку, дана гра – прекрасний засіб завершити активний день вашої дитини приємним і корисним відпочинком. Звісно ж, питання наскільки цієї гри вистачить для вашої малечі? Але це вже дрібниці.

Отже, рекомендовано всім батькам для дітей! Ну а скачати її можна тут для Apple пристроїв і тут для смартфонів. А слідкувати за всіма новинками Nravo kids ви можете в їх офіційній спільноті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>