Живопис – Ні, – Фотографія!

Рапсодія

Нещодавно, побачивши в мережі просто нереальні фотографії, що можна прирівняти до живописних картин, вирішив поділитися з вами. Крісті Лі Роджерс – саме її фото можна сміливо вважати витвором мистецтва.

Бароко – саме картини цього періоду ну дуже нагадують фотографії Крісті. Фігури у русі, що обмотані яскравими тканинами і техніка освітлення створюють особливий живописний ефект зображень. В чому ж її дивовижний секрет?.. Вся справа у тому, що фотографує вона своїх моделей у воді з спеціальною підсвіткою. І саме завдяки цбому специфічному освітленню створюється ефект заломлення світла.

Пробудження

Ця техніка давно принесла Крісті Лі Роджерс міжнародне визнання, а її особистий підхід полягає у тому, щоб досліджувати крихкість людського існування серед оточуюючих елементів.

На сьомому небі

ЇЇ проект під назвою ‘’Музи’’ народився з потреби відпустити і зміритися після року, що приніс місткині багато особистих втрат. ЇЇ роботи ототожнюються з тихим і спокійним місцем, де можна не думати про повсякденні справи, а просто насолоджуватись красою. Саме цього і прагнула Крісті Лі Роджерс!

Любов жива

Крім дивовижних фото, Крісті займається також відеоінсталяціями. Ось саме та, що присвячена серії ‘’Музи’’!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>