Вівіан Майєр – няня-фотограф

Вівіан Майєр

Cьогодні я хочу повідати вам дивовижну історію про Вівіан Майєр – фотографа, що стала відомою на весь світ тільки після своєї смерті.

Як таке можливе, запитаєте ви? Cправа у тому, що за все своє життя вона нікому не розповідала і не показувала свої знімки. Вона просто знімала, для неї це було хобі.

Закохані

Народилася вона у 1926 році в Америці, але усе дитинство провела у Франції на фермі діда і бабусі по маминій лінії. Але з 1951 року вона повертається до США і починає своє карколомну кар’єру гувернантки і няні і різних сім’ях. Найбільше вона пропрацювала у родини Гінзбургів, що згодом навіть придбали для неї  квартиру з вдячністю за всі роки її вірності їх сім’ї.Дівчина

Більшість, що знали її за життя, говорять, що Вівіан прекрасно проводила час з дітьми, а от щодо дорослих вона була досить відстороненою людиною і друзів у неї було мало. Фактично весь вільний час вона фотографувала, у 1959-1960 Вівіан продає ферму, і на отримані кошти вирішує здійснити подорож свого життя. За два роки вона відвідує такі країни, як Єгипет, Італію, Францію, Індонезію, Тайвань, В’єтнам і Тайланд. Всі свої подорожі вона старанно зафіксовую на плівку.

Свої фото вона не показує нікому, зате старанно зберігає. І ось, у 2009 році, у віці 83 років, вона помирає.

Діти

У цьому ж році агент з нерухомості Джон Малоф знаходить і викупляє з аукціону більше 100 000 негативів за 400 доларів. Всі ці роботи належали Вівіан. Так як у Джона було мало можливостей щодо подальшої популяризації робіт покійної, він продає більшість робіт колекціонеру Джефу Голдштейну, який  і робить фотографії Вівіан надбанням громадськості.

Зараз увесь світ насолоджується її роботами, а в деяких американських університетах її фотографії активно використовують в навчальному процесі, для вивчення історії.

Бомж

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>