Весілля без Photoshop

Під деревом

Весільні фото… Як же всі молодята чекають цього дня і хочуть, щоб він запам’ятався унікальними фото. І якось вже за стільки років звикли, що зберегти кращі весільні моменти допомагає його величність Photoshop і подібні програми.

І в наш вік цифрових технологій ще залишились такі унікали, що створюють дивовижні – ‘’живі’’ фото, без жодних графічних редакторів. Одним з них є фотограф Arianmar Rebeta.

На каменях

Для того, щоб молодята назавжди запам’ятали цей день, він відправляється з ними у незвичні і дивовижні місця. Сам же Arianmar відпрацьовує на всі 1000%, для вдалого кадру залізає на пальми і баскетбольні кільця, маневрує між камінням, щоб зловити ту єдину мить у воді.

На пляжі

Все відбувається само собою – тут і зараз, що є дуже цінно для любого фотографа. Завдяки його таланту, невпинній праці і дивовижній природі, молодята завжди світяться від щастя!

У воді

Весілля без Photoshop: Один коментарій

  1. Хороша стаття ! Зараз дуже багато фотографів розвелось…купив камеру і вперед…а де мистецтво ? де бачення експозиції і т.д. ? Фотошоп все поправить :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>