Тато, діти і фотошоп

Татуювання

Як би ми не любили справу свого життя, потрібно постійно шукати джерело натхнення, інакше рутина здатна повністю оволодіти вами.

Саме так і зробив фотограф Джон Вільхельм. Коли його улюблена робота почала йому здаватися одноманітною, він вирішив розбавити свої будні новими яскравими емоціями. А хто є джерелом позитивних емоцій у сім’ї? – Правильно, діти!!!

Mila Button and Lou-ke the Engine Driver

Джон вирішив зробити серію фотографій своїх дітей, а після трохи почаклувати фотошопом. В результаті вийшли чудернацькі, дуже веселі і позитивні фотографії.

Восьминіг

Автор ділиться враженнями, і каже, що робота дається йому нелегко (адже для кожного унікального знімку дітей потрібно зняти у чіткій позі), але дуже весело. Для того, щоб діти чітко слухалися тата, він розповідає їм цікаві історії і в якій ролі він хоче їх сфотографувати. І такий принцип чудово діє, хоча інколи, зізнається Джон,  приходиться пускати в дію і солодке частування.

Діти у ванній
Морж

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>