Світ фотографії частина 4

Дівчина і світ
Сьогодні презентую чергову порцію цікавих і захоплюючих фото від світових митців з фотографії.

Андреас Бітесніч – 50-річний фотограф з Австрії, який працює у жанрі портретної і еротичної фотографії. Тільки подивіться на його реалістичні знімки, на цю невимовну красу.  Неможливо повірити, що цей гіперреалізм створений лише за допомогою фотоапарату і комп’ютерних редакторів. Вершина майстерності!

Оголений діджей
Очі
Мужчина у заростях
Злиття
Олександр Гронський з міста Таллінн, почав працювати фотожурналістом ще у 18 років. Об’єктом  його фото робіт є матінка Росія. Важко зразу пояснити, що ж саме зворушує у цих фото, але побачивши раз його роботи, мені хотілося дивитися на його фотографії ще і ще: це як прекрасний наркотик, приймаючи який ніколи не відчуєш негативних наслідків. Думаю, що фішка Олександра у тому, що він знімає, зазначу – професійно знімає, наше з вами буденне життя.
Льодова арена Поліція на посту Сочі
ВідпочивальникА от Девід Лашапель з Америки вирішив зробити досить незвичний фото проект про нафтопереробні заводи і автозаправні станції. Думаю, метою його було показати, що за яскравістю заводів і АЗС криється зростання виробництва і переробки нафти.
АЗС Завод Нафтопереробний завод
Французька подружня пара Дана і Стефани Майте своє життя присвятили фешн фотографії. Також вони дуже оригінально поєднують жанри фешн з жанром fine-art фотографії.

Під Ейфелевою вежею У великому місті Вечірка

Світ фотографії частина 4: 2 коментаря

  1. ФОТОГРАФИЯ -ЭТО ПРЕКРАСНОЕ ИСКУССТВО!Я САМА ПОСЛЕДНЕЕ ВРЕМЯ УВЛЕКЛАСЬ ФОТОГРАФИЯМИ.МНЕ ИНТЕРЕСНО СНИМАТЬ ПЕЙЗАЖИ.ЦВЕТЫ.ПРИРОДУ В РАЗНЫХ ЕЕ ПРОЯВЛЕНИЯХ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>