Світ фотографії частина 2

ЗатишокПродовжуємо тематику світового фотомистецтва. І сьогодні я презентую чергову порцію цікавих і неординарних фото.

Як часто ми чуємо: ‘’Очі не можуть брехати’’. Саме цим принципом у своїй роботі користується французький фотограф Бенуа Пале. Найдивовижніші і найщиріші очі – це очі наших дітей, через які, якщо придивитись, можна прочитати історії їх життя. Саме цю мету і ставив перед собою Бенуа, коли проводив цю дивовижну і правдиву фото сесію.

В жанрі пейзажу зараз працюють безліч талановитих фотографів. Але серед них навряд чи знайдеться багато…дальтоніків! Кіліан Шоенбергер, німецький фотограф, справді дальтонік, але це не заважає йому знімати прекрасні і загадкові пейзажі. Ці знімки дійсно вражають, переконайтеся у цьому!

У жанрі портретного фото ім’я американця Марка Селіджера відоме практично на весь світ. Адже 10 років свого життя, з 1992 по 2002 рік, він віддав славнозвісному журналу Rolling Stone. Я у своєму житті бачив багато класних фото облич, але ці фотографії дійсно унікальні, варто тільки уважно придивитися.

Ну і на останок дуже стильні і елегантні фото інтер’єрів від Кріста Келтанена з Фінляндії. Його роботи публікуються у провідних європейських друкованих виданнях, тим самим популяризуючи модні тенденції скандинавської інтер’єрної стилістики.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>