Світ фотографії частина 1

Поле
Фотомистецтво не стоїть на місті і стрімко розвивається. За цим ви, шановні читачі, могли неодноразово спостерігати на сторінках нашого журналу.

Сьогодні подаю чергову порцію унікальних і заворожуючих  фотографій.

Фотограф Елен Куі з Голландії робить знімки у стилі сюрреалізму, які місцями схожі на сцени з казок. Її знімки заворожують, і як каже сама Елен, – секрет її робіт у надзвичайних голландських пейзажах.

Дівчина у лісі
Дівина на озері

Фотограф з Італії Барбара Скербо створила серію фотографій ‘’Ілюзія’’. У всіх цих роботах використовуються дзеркала; в результаті вийшли цікаві фрагментовані портрети, які за допомогою дзеркально відображення показують той чи інший ландшафт.
Сонячна галявина
Біля церкви
В США йде багато суперечок щодо найкращого пейзажу країни, але більшість сходяться на думці, що це вид з вершини гори Оберг у Мінесоті. І от фотограф Брайан Хенсел зробив фото сет цієї місцини восени. У мене, вперше, коли побачив ці фото – перехопило дух. Можна лише уявити, наскільки прекрасна ця місцевість, якщо за нею спостерігати своїми очима.
Озеро
Кольоровий ліс
Ну і на останок трохи Fashion фото. А саме, холодна фотосесія “Out Of This World” фінської моделі Суві Копонен у виконанні фотографа Крейда МакДіна. Дані фотографії були зроблені для журналу T Magazine, який присвячений подорожам.
Cуві Копонен - апокаліпсіс
Cуві Копонен
Наразі це все. Отже, дивіться, милуйтеся, черпайте натхнення, а я і надалі буду знайомити вас з самими цікавими і незвичними фотографіями з усього світу.

P.S. Закликаю як українських фотографів, так і інших митців в Україні бути сміливіше, і не боятися популяризувати свої роботи. Забігаючи трохи наперед, анонсую, що скоро на сторінках нашого журналу на постійній основі ви зможете знайомитись з творчістю молодих українських митців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>