Срібні богині від Гвідо Арджентіні.

Гімнастка

Фактично з самого початку розвитку живопису, як такового, однією з центральних тем робіт у художників виступало жіноче тіло. Зараз значну і здорову конкуренцію їм створюють фотографи. Але сама фотографія зараз розвивається просто шаленими темпами, тому фото художникам потрібно проявляти дива креативу, щоб здивувати глядачів. Однім з таких унікумів є італійський художник Гвідо Арджентіні.

Свій проект він назвав ‘’Cрібний погляд’’. Справа у тому, що перед тим, як почати фотосесію моделей, всі вони були покриті спеціальною краскою срібного кольору. Все це робилося для того, щоб дівчата виглядали, як справжні богині.

Дівчата у колі

Цікаво, що майстер спочатку своєю кар’єри вивчав медицину, але вирішив різко змінити своє кар’єрне бачення.

Жінка

На даний момент Гвідо проживає в Америці і є одним з найпопулярніших фотографів світу – його фотографії регулярно друкуються в Playboy, Men’s Health, Marie Claire тощо.

На п'ятках

Як каже сам маестро, на його творчість найбільше вплинули роботи скульптора Константіна Бранкузі.

Політ

Зараз роботами проекту ‘’Cрібний погляд’’ можуть насолоджуватися глядачі по всьому світу, адже недавно була видана книга з найкращими роботами  автора.

У стрибку

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>