Провокаційний сюрреалізм Брук ДіДонато

Ворота

Продовжуємо тему сюрреалізму, підняту у минулій статті… І сьогодні мова піде про американського фотографа Брук ДіДонато.

Брук народилася у 1990 і зростала в Огайо, на даний момент мешкає у Нью-Йорку. У 2012 році вона успішно завершила навчання у Кентському університеті  і отримала диплом бакалавра у сфері фотожурналістики. І зразу ж вона поставила собі цікаву задачу – на протязі року кожного дня вона створювала нове креативне зображення, що і стало основним поштовхом до її подальшої творчості.

Надихаючись роботами Алекса Прагера, Рене Магрітта і Ілони Шварцер, вона все ж виробила свій власний стиль – провокаційний і трохи галюциногенний. З першого разу ніколи не зрозумієш, що ж відбувається на фото…

Брук співпрацювала з такими виданнями, як The New Yorker і Clutersun, а її фотографії зараз можна зустріти практично всюди – від кращих журналів Нью-Йорка до невеликих газет і журналів по всьому світу.

У своїх роботах вона досліджує складності людських переживань і прояви психологічних аномалій у реальності.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>