Підводний світ Уйена Левіна

Уейн Левін

Водний світ нашої планети до сих пір залишається практично не розгаданим для сучасного покоління. Не дивлячись на величезні досягнення людства у сфері науки і техніки, він  неохоче підпускає до себе людей.

Але тим, хто знайшов гармонію з водним світом, відкриваються безмежні простори його незвичайної краси. Одним з таких є американський фотограф Уейн Левін.

Уейн народився у Лос-Анджелісі у 1945 році, і вже у 12 років отримав до рук свій перший фотоапарат. Важко сказати, чому Уейн вирішив зосередитись саме на зйомках підводного світу, але саме завдяки цим фотографіям він встав всесвітньо відомим фотографом і зробив стрімку кар’єру.

Всі свої знімки він робить тільки чорно-білими, щоб залишати хоч невеличку долю таємничості цього дивовижного світу.

Уейн Левін володар багатьох премій у мистецтві фотографії, на основі своїх фото досліджень він також написав книгу про водний світ, яку з захватом зустріли всі дослідники водного і підводного світу нашої планети.

Його фотографії на сьогоднішній день широко представлені у різних музеях світу, зокрема у Музеї сучасного мистецтва в Америці, Музей єпископа Ганалулу, Гавайський державний фонд по питанням культури і мистецтва тощо.

Пропоную і вам, шановні читачі, поплавати разом з Уейном Левіном. :)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>