Ноа Каліна: чудак чи геній фотографії?

Ноа Каліна

Сьогодні я вам хочу розказати про звичайного американця Ноа Каліну, який одного дня, практично випадково, прокинувся відомим на весь світ!

Народився він у 1980 році. Коли підріс, зрозумів що йому не байдужа фотографія, і поступив у школу візуального мистецтва.

І от у 2000 році, коли у руках Ноа нарешті була новенька камера, він довго не міг вирішити, як же її використовувати. Раді цікавості, вирішив декілька днів пофоткати самого себе, і йому це сподобалось. Він почав викладати фото на youtube.

Пройшло 6 років, він так же, без перерв, фоткався кожного дня. Але хотілося якоїсь масштабності. Він побачив на youtube декілька відео, де з фото робили невеличкий фільм під фонову музику. І він вирішив, що саме його відео може стати найкращим, і попав у точку.

Своє відео ‘’Everyday’’ він виклав у мережу 27 серпня 2006 року, і воно зразу ж облетіло увесь світ, чим зробило Ноа – одним з найвідоміших людей на землі.

Відео справді вийшло незвичним і цікавим – гіпнотичний погляд і кам’яне обличчя зробили свою справу. У мистецьких колах його почали називати генієм, пророком тощо. Його запрошували на шоу, з ним хотіли сфотографуватись абсолютно всі.

І на всіх фотографіях він з незмінним кам’яним обличчям.

Зараз Ноа продовжує свій проект і каже, що хоче його завершити фото в день своєї смерті. Паралельно займається фотографією, декілька його знімків подаю для ознайомлення.

Троянда
Поле
Дівчина за вікном

Відео ‘’Everyday’’ станом на сьогодні переглянуло більше двадцяти п’яти з половиною мільйонів користувачів youtube!!!

Так хто ж він, Ноа Коліна і у чому секрет його неймовірного успіху, як ви вважаєте?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>