Мистецтво фото сюрреалізму

Пустеля

Продовжуємо  тематику фотографій і сьогодні ми поговоримо про сюрреалізм у фотографіях на прикладі робіт Сари Деремер

Сучасним фотографам вже давно не вистачає просто самого процесу.  Я думаю, кожному з фотомитців хочеться створити щось унікальне. Звісно ж, зараз у цьому допомагає не тільки фотокамера і власні відчуття, а і численні фото редактори (куди ж без цього).

В очікуванні корабля

Щодо тематики робіт, найбільший простір для фантазії дає саме тематика сюрреалізму, де ви можете об’єднати свої думки щодо реальності і вигадки. Саме цю тематику у своїй творчості вибрала Сара Деремер.

Cтаровинна мелодія

У своїх фотоілюстраціях їй не просто вдається створити сюжет, це повноцінні роботи з глибоким змістом. Доречі, це не якісь там графічні редактори, як більшість може подумати. Це повноцінні фотороботи, це магія професіоналізму і таланту Сари і лише невелика доля фото обробки у редакторах, без яких вони просто не з’явилися б на світ.

На перший погляд, ці фотоілюстрації досить сумні, але вартує лише вдивитися глибше у ці сюжети, і ви відкриєте для себе всю красу альтернативної реальності від Сари Деремер.

Гость

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>