Кайлі Спарр: коли балерина стає фотографом

Кайлі Спарр

Cкажіть, чи бувало з вами таке, що в один прекрасний момент ви розуміли, що те, чим ви займаєтесь – це зовсім не те, чого ви прагнете насправді? Я думаю, з цією проблемою стикається 99 % мешканців нашої планети. Але от знайти відповідь на питання, а яка ж Справа насправді Ваша, не так просто. Напевно, у цьому плані справжнім митцям набагато простіше. Яскравим прикладом може слугувати історія Кайлі Спарр.

Спочатку Кайлі була впевнена, що хоче стати балериною, і докладала всіх зусиль, щоб бути у своїй справі кращою. Але за декілька довгих років, а саме, вже після завершення навчання, вона зрозуміла, що не дивлячись на свій професіоналізм і всі навички, які вона здобула, балет – це зовсім стороннє мистецтво для неї.

Але, звісно, загальні творчі навики були вже глибоко всередині, тому Кайлі знала, що її шлях неодмінно буде пов’язаний з мистецтвом. І вона шукала…

І дуже швидко знайшла… фотографію! Так, саме фотографія – стала справою всього її життя – так у відкриту заявляє Кайлі Спарр. Як каже сама Кейлі, саме завдяки навчанню у балетній школі, вона відкрила у собі здатність бачити те, чого не бачать більшість, копати глибше і створювати неймовірні сюрреалістичні і символічні фото картини.

Переконайтеся самі…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>