Інтригуюча Ноемі Гудал

ВодоспадФотограф Ноемі Гудал, яка нині живе і працює в Лондоні, почала займатися цим мистецтвом фактично з дитинства. Згодом поступила в St Martin’s College, де здобула професійну освіту.

Вона прекрасно грає з простором, її “фішкою” є інтригуючі і провокаційні фотографії, у яких вона поєднює природні і штучні пейзажі.

Спочатку для пересічного глядача може здатися, що знімки Ноемі  – це звичайні пейзажі, але якщо уважніше придивитись, то у всіх її роботах певна частина пейзажу створена людськими руками. Наприклад,  водоспад –  це біла тканина, а заміська дорога – це фотографія, встановлена у старому домі. За словами самої Наомі, вона намагається дослідити вторгнення людського прогресу у природу і його згубну дію на неї.

Творчість Ноемі все більше набуває популярності. На сьогоднішній день серед її клієнтів такі видання, як  Sunday Telegraph, Vogue, Creative Review і багато інших.

За допомогою своїх робіт Ноемі Гудал пропонує втекти в альтернативні простори, де стає можливим створити нові ландшафти. Вона розуміє, що її бажання наївні і утопічні, але робить все можливе саме від неї для покращення екологічної ситуації на нашій планеті.

Закликаю і вас, дорогі читачі, не бути байдужими і берегти нашу природу, так як “мистецтво природи” – не відновлюване.
Дорога
Ліс
Поле

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>