Груба щирість і Фото без прикрас

Крик, Коні-АйлендСьогодні у нашому журналі мова піде про Сміливого фотографа з Америки – Брюса Гілдена.

У чому ж проявляється його сміливість? – Він фотографує людей швидко і з максимально близької відстані!

Брюс народився у 1946 році у Брукліні, Нью-Йорк. І саме там він почав фотографувати і більшість світлин у його доробку – з Брукліна. Ще з дитинства йому було цікаво видивлятись перехожих з вікна своєї квартири, і з часом Життя на вулицях стало головною метою його творчості.

Але спочатку він поступив на соціологію до університету. Саме ця спеціальність і викликала у Брюса таке шалене захоплення фотографією. У 1968 році він купує першу фотокамеру для новачків і починає відвідувати вечірню Школу образотворчого мистецтва у Нью-Йорку. Звісно ж, на розвиток у фото потрібні були гроші, тому на перших порах він працював водієм вантажівки у батьківському бізнесі, а вільний час вже проводив на вулицях з камерою. З самого ж початку на вулиці його приваблювали сильні персонажі, але щоб їх ‘’прочитати’’, потрібно було максимально наблизитись.

Його першим проектом, над реалізацією якого він працював довгі 12 років, були зйомки з пляжу Коні-Айленд. А вже пізніше Брюс проводив свої зйомки не тільки в Америці, а й Франції, Індії, Росії, Англії, Японії і Ірландії.

Майстер ніколи не пояснює зміст фото глядачам, бо хоче, щоб кожен побачив у них свою історію.

Що стосується самих унікальних фото, Брюс каже, що він грубий і щирий, тому йому вдається знайти спільну мову з своїми випадковими фото моделями. Саме тому він останнім часом робить фото з настільки максимальним наближенням, що навіть сам вважає це непристойним.

Ціль своєї творчості митець бачить у розкритті Щирості Людської Душі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>