Гола правда про людство

NewcastleGateshead

Колись я публікував у нашому журналі статтю про високу долю провокативності сучасного мистецтва. Але саме завдяки цій характеристиці сучасне мистецтво зараз так швидко розвивається. Головне тут – щоб була вагома концепція! Спенсеру Таніку, наприклад, вдалося знайти практично незайняту нішу, обживши яку, він став відомим на весь світ.

Тепер докладніше…  Якщо просто – то фотограф Спенсер Танік просто фотографує і знімає на відео багато людей, що оголені повністю. На даний момент, бажаючих взяти участь нових роботах  митця більше ніж достатньо (потрібно відзначити, що всі люди у проектах Спенсера – добровольці).

Cідней

Основна концепція живих інсталяцій Спенсера дуже проста – це люди, які вони є – без купюр, і головне, що всі рівні за статусом!

Дюссельдорф

Також митець у своїх роботах досліджує феномен беззахисності людини в реаліях життя у великому місті. Саме тому всіх своїх персонажів він збирає у найбільш людних місцях великих міст.

Огайо

Звісно така поведінка не могла пройти для Спенсера непомітно – його 5 раз арештовували у рідному Нью-Йорку. Натомість він подав зустрічний позов на місто і виграв його. Однак і після того Нью-Йорк відмовив йому у реалізаціях його проектів.

Фінляндія

Саме завдяки цьому Спенсер Танік і почав їздити по інших містах Америки, а згодом і по всьому світу і став відомим на весь світ!

Швейцарія

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>