Фотоконкурс «B&H Wilderness Photo Competition – 2014»

Риба

Зараз для кожного фотографа на планеті Земля відкриті безліч можливостей для саморозвитку. Одним з таких є різні фотоконкурси, про які я вже не раз розповідав у нашому журналі. Про черговий конкурс, що має статус міжнародного, я вам розповім сьогодні. Це щорічний конкурс для фотографів, що знімають дику природу – «B&HWildernessPhotoCompetition».

Цей конкурс був створений з метою ще раз звернути нашу увагу на екологічні проблеми сучасності і показати всю велич і красу нашої природи. Конкурс проводиться зразу у декількох номінаціях – ‘’Людина і навколишній світ’’, ‘’Пейзажі’’, ‘’Наземні ссавці’’, ‘’Морські організми’’, ‘’Макро зйомка’’, ‘’Тварини в зоопарках і неволя’’,  ‘’Амфібії і рептилії’’,  ‘’Культура/Дикі місця/Люди’’.

Головний приз цього року отримав Джеймі МакАртур з Великобританії, який сфотографував птаха, що тільки що спіймав рибу. Він виграв путівку в сафарі парк у Ботсвані вартістю… 22 000$!!!

Птаха з рибою

Нуі ще один спеціальний приз глядацьких симпатій дістався фотографу Чарльзу Чеслеру за неймовірно красивий пейзаж одного з парків Нью-Йорку. Його приз також путівка в сафарі, але вже у Намібію і трохи дешевше – 16 400$. :)

Парк Ньо-Йорка

Можливо, такі нагороди – це трохи і занадто, але фотографії дійсно надзвичайні і вартують нашої з вами уваги.

Пропоную переглянути також інші фотографії фіналістів цьогорічного конкурсу «B&HWildernessPhotoCompetition».

Пустеля
Китаєць з грифами
Гепард і небо

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>