Фотографія-автопотрет: як знайти себе у просторі

Хмарочос

Цікавлячись живописом, ми дуже часто можемо спостерігати, що митці зображають себе на полотні: це було популярно як в давнину, так і залишається популярним зараз. Але автопортрет у фотографії особисто я зустрічаю вперше (селфі не враховуємо, так як дані фото не мають художнього змісту).

Справа у тому, що декілька днів назад я познайомився з серією фото автопортретів від італійки Анни Ді Просперо і зразу вирішив поділитися з вами.

Анні всього 23 роки і вони ще вчиться – вивчає мистецтво фотографії у Європейському інституті дизайну у Римі. Але не дивлячись на свій молодий вік, вона вже надзвичайно популярна на батьківщині.

Будинок

Звичайний пейзаж вона здатна перетворити на креативний простір для фотосесій, в основному, завдяки своїми ж перевтіленнями.

На даних знімках ви може бачити одну і ту ж людину – Анну, але на кожній фотографії вона якби  зливається з навколишнім простором. Це вдалося досягнути завдяки кардинальним змінам в образі дівчини – її стилю, зачісці, одягу тощо.

Будинок з вікнами

На мою думку, це надзвичайно яскраві роботи з глибоким змістом і які можна трактувати по-різному.

Цікаво, що ви думаєте, шановні читачі стосовно цієї креативної ідеї італійки?

Рука

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>