Фотографії у стилі Ню, частина 2

Татуювання
Продовжуємо тематику еротичної фотографії – мистецтва у стилі Ню.

Радянський фотограф Рімантес Діхавічюс є прихильником романтизму у фотографії. Тому у своїх фотографіях він намагається передати жіночу красу, що з часом може зникнути.

Художня еротика Марка Лагранжа буквально заворожує око. А все тому, що на його фото чарівні, таємничі, і, водночас, рокові жінки!

Ман Рей, не дивлячись на своє захоплення фотографією, завжди був художником у душі. І тому його фотографії сповнені настроєм і чуттєвістю.

Альберт Уотсон з дитинства сліпий на одне око, однак це не заважає йому знімати прекрасні фотографії і бути одним з найкращих світових фотографів. Його фішкою є специфічна робота зі світлом.

Федор Шмідт – один з багатьох фотографів московських клубів. Можливо, його знімки можна б було назвати безідейними, водночас його рука, як видно на кожній фотографії, створює особливу пікантність його фото. Саме завдяки цьому прийому його роботи сприймаються, як повноцінний фото проект.

Фотограф Аркадіуш Браніцкі також працює у стилістиці мінімалізму. Нещодавно він створив надзвичайно цікавий проект у стилі Ню – ‘’Знак Зодіаку’’, у якому він хоче показати творчий початок, що існує у кожній людині.

Вацлав Вантуш завжди прагнув показати усю багатогранність жіночого тіла у своїх роботах. Для цього він розробив цікаву методику. Усіх жінок, що йому позують, він поділяє на Початківців, Модель, Танцівницю, Художницю і Ексгібіціоністку.

За матеріалами adme.ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>