Фотографії у стилі Ню, частина 1

Дівчина і слон
Колись у нашому журналі я вже зачіпав тему еротики, а саме – неоднозначне, але по природі прекрасне мистецтво шибарі. Сьогодні хотілося б поговорити про еротику у фотографії, а саме фотографії у стилі Ню.

Спочатку хотів  розказати про зародки мистецтва Ню, але зрозумів, що це невдячна справа. З самого початку створення  світу прекрасні жіночі і мужні чоловічі тіла супроводжують нас кожну хвилину нашого життя. Але, так як головний скарб нашого життя – це наші улюблені жінки!, то пропоную сьогодні насолодитися красою саме жіночого тіла. Отже, почнемо!

Італієць Марко Главіано знімає прекрасних і впевнених у собі жінок. Його знімки справжні, щирі завдяки самим жаданим і палким жінкам у світі. Його роботі притаманний мінімалізм, він завжди знімає з мінімальним набором обладнання, щоб якнайкраще сконцентруватися на самій моделі.

Американець  Ейсі Харпер змусив світ подивитися по-новому на акробатичне мистецтво. Його серія ‘’Privat acts: The Acrobat Subtime’’ буквально оспівує надзвичайну пластику і красу людського тіла.

Руслан Лобанов навпаки, велику увагу приділяє деталям у кадрі. Він створює справжні мистецькі шедеври, поєднуючи прекрасне жіноче тіло, предмети навколо і живу атмосферу.

Еротика у шоу-бізнесі – саме цьому присвячує більшість своїх робіт Гельмут Н’ютон. Він завжди вважав, що його фотографії – це не мистецтво у стилі Ню, а саме еротика. Його фотороботи назавжди змінили поняття краси і сексуальності.

Херб Рітц так само працює над тим, щоб глядачі бачили у його фотографіях справжні витвори мистецтва. Але на відміну від Руслана Лобанова, він не звертає уваги на деталі і створює найпростіші композиції для фото, натомість концентруючись на правильному ракурсі і виборі пози для моделі.

 

Далі буде…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>