Фотографії про Головне

Марко - дослідник

Сьогодні я продовжую знайомити вас з світовим мистецтвом фотографії. Але сьогоднішній випуск фото альманаху буде трошки не звичним, про що каже назва статті. Але про все по порядку.

Бразильський фотограф Себастьян Сальгадо присвятив своє життя екологічним проблемам сучасності і охороні навколишнього середовища.

У доробку Себастьяна дванадцять фото проектів, останній з яких тривав аж 10 років. Мова йде про масштабний проект ‘’Буття’’. Головна ідея проекту – показати нам місця, яких фактично не торкалася рука і нога людини, тим самим продемонструвати нам прекрасну – істинну природу, яку зараз вже фактично не зустрінеш у великих містах.

Cобака біля ріки Обь

Ла Куева де Ауян Венесуела.

Нова Гвінея

Альбатроси острова Вілліс

Фотограф з Канади Шон Ван Дел вже багато років веде проект ‘’’The Drawing Hope’’, чим допомагає хворим дітям по всьому світу. Діти, яких Шон відвідує у лікарнях, передають йому свої малюнки, з яких він створює неймовірні фотографії, головними персонажами яких є самі діти.

Тим самим Шон не тільки дарує радість і позитив цим дітям, але і допомагає матеріально. Ці фото він продає на виставках, а гроші спрямовує на лікування головних героїв!

Наомі - енергійний метелик

Кайла - Охоронець лісу

Александрія - королева солодкого королівства

Жінки – наш головний скарб і рушійна сила нашого світу! Але як тяжко їх іноді зрозуміти, і кожен мужчина мріє розгадати таємницю своєї супутниці життя. Але француженка Веронік Віал знає, як просто і швидко розкрити жіночі таємниці. Для цього достатньо просто поспостерігати за ними, коли вони прокинулися. Тоді тайне стане явним!

Всі фото її проекту  ‘’Жінки до 10 00’’ зняті вживу без якихось асистентів чи додаткового світла і гриму, чим особливо підкупають нас, глядачів.

Діана Бартон

Анджеліна Джолі

Різ Уізерспун

Звісно, це ще далеко не повний перелік головних тем нашого життя, але, сподіваюся, що ці фотографії допомогли вам знайти відповіді на ваші питання, або просто відкрити для себе щось нове!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>