Фото пригода з тигровими акулами

Акули
Ці захопливі фото були зроблені біля Isla Mujeres (Мексика), де біля шести сотен величезних китових акул плавають з широко розкритою пащею, щоб наїстися ікрою тунця.

Втім, фотограф Маурісіо Хендлер, дайвер, що нирнув до цих морських гігантів, цікавився зовсім не ними, а рибами-прилипалами, що живуть під черевом у багатьох китоподібних.

Тигрова Акула
Допитливий Маурісіо робив один знімок за одним і ледь не потрапив у пащу одної з акул. Паща у такої акули  півтора метри завширшки і має 350 зубів. Правда, всі вони маленькі, так як китові акули їдять тільки морські дрібниці у виді рачків, ікри, планктону. Якщо б вона все-таки затянула у себе дайвера,  то швидко б виплюнула.
Але не факт, що він був би живий – здоровий після цього, так що йому дуже пощастило. Хоча він не дуже і настрашився і продовжив фотографувати морських мешканців.

Тигрова Акула
Ось як каже сам фотограф про свою роботу:  ‘’Я хочу, щоб  люди бачили цих тварин і розуміли, що в один чудовий день вони могут їх більше ніде не побачити. Ми розгялдаємо океан, як великий супермаркет і тільки і робимо, що беремо-беремо-беремо. Адже вартує нам дати йому шанс і він зможе знову прийти у норму, відновитися’’.

Джерело:  goodnewsanimal.ru

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>