Дика природа Фінляндії

Пугач

Вже багато років я є фаном фінського гурту Apocalyptica, і як каже лідер гурту EiccaToppinen, музика їх гурту – це музика сурової фінської природи і лісів. Саме про фінську природу, а ще точніше – фінську фауну сьогодні і піде мова.

Йоахім Мюнтер – фотограф і лісовий мандрівник, проживає на даний момент в Хельсінкі (Фінляндія). На даний момент він знімає надзвичайні пейзажі рідної країни і диких тварин, що там живуть.

Білка

Його фотографії, насправді, дуже живі – ви з першого ж кадру попадаєте до величного фінського лісу! В певні моменти, можливо, вам знадобиться ущипнути себе, щоб зрозуміти, де ви справді знаходитеся.

Буйвол

Але самий цікавий факт, що ці дивовижні фото зняті фотографом, що взяв до рук фотоапарат менше, ніж рік назад! На початок Йоахім зацікавився зьомкою пейзажів, але практично зразу ж переключився на дику природу, адже це складніше, корисніше і захопливіше!!!

Качка

Спершу, якщо подивитися фото, здається що ці тварини ручні, адже як так можуть позувати дикі тварини… Виявляється, можуть; Йоахім здатний знайти спільну мову з любим мешканцем лісу, чи то голодною білкою, чи хитрою лисою.

Фотограф зізнається, що на такі інколи на одне таке фото йде до одного дня, але є тварини, які дуже швидко йдуть на контакт. Але для деяких кадрів йдуть інколи декілька місяців!

Лисиця

Ну і наостанок я просто не можу не викласти кліп Apocalyptica про дивовижну фінську природу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>