Дослідження світла Александера Хардінга

Склянки

Сьогодні я вам розкажу про дуже незвичні фотографії американського художника і фотографа Александера Хардінга. А фотографує він…світло!

Саме денне світло – головний герой його фотографій. Фіксуючи сонячне світло у вікнах, світло у тумані,  ефект заломлення світла тощо, автор хоче дослідити властивості самого світла і його вплив на наш фізичний і емоційний стан.

Вікно і дзеркало

Потрібно відзначити, що дані фото не спонтанні, а сплановані і заздалегідь підготовлені. Спочатку Александер довго досліджує конкретний вид світла і думає як краще його сфотографувати. Дуже часто додатково використовує апарати для створення диму і туману, щоб  краще можна було б зняти потрібне світло.

Cкло

Глобальну мету, яку поставив для себе автор – з’ясувати, чому ж світло так притягує всіх живих істот на планеті?

Заломлення світла

Робота над світлом надзвичайно складна, як зізнається Александер, але він з завзяттям працює і далі над фото дослідженням світла, і щиро хоче відкрити нам хоча би частину його таємниць.

Потік

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>