Діалог з історією – фото на консервних банках

Реальна і статична історія

І, продовжуючи тематику фотографій, сьогодні ми познайомимося з дуже незвичними роботами Девіда Адамса.

Девід вирішив, що жанр фотографії має розширювати свої рамки тому вирішив ‘’опублікувати’’ серію знімків на дні старих консервних банок!

Сам фотограф живе в Аризоні. Одного разу прогулюючись по пустелі він подумав, що саме консервні банки, яких можна досхочу там знайти, символізують частину історію його рідного краю. Тому він вирішив влити реальну історію у статичну і створив свій проект, який  так і назвав ‘’Діалог з історією’’ .

Мури

Девід Адамс вирішив переносити старі – раритетні знімки на консервні банки. Допомагає йому у цьому так само раритетна технологія Wet-Plate Collodion, яка була винайдена ще у 1851 році. Цей метод. Біля 3о років саме цей метод використовувався для отримання позитиву при друку фотографій. І саме зараз цей метод активно воскрешають багато фото митців з усього світу, до яких належить і Девід.

Кран

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>