Cвіт фотографії частина 5

Cтрибок у воду

Давненько вже у нас в журналі не було цікавих фотографій. І сьогодні я пропоную вам насолодитись справжнім фото мистецтвом від Алани Патерсон, Джастіна Гонія і Юнг Ченг Лін.

Для початку трохи сюрреалізму. Фотограф з Тайваню Юнг Ченг Лін, більш відома за псевдонімом 3cm, запрошує нас у дивовижний філософський світ людських емоцій!

Американському фотографу Джастіну Гонія вдається дивовижним чином передавати обличчя людини, та і, здається, її характер за допомогою міських пейзажів. Тільки вдивіться уважніше в ці фотографії – пряме попадання у ціль! Крім фотографії, Джастін також займається музикою і живописом.

Ну і після філософії трохи позитиву! Канадський фотограф Алана Патерсон пропонує нам насолодитися щасливими миттєвостями нашого життя, які ми так часто не помічаємо. Також Алана фантастично знімає пейзажі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>