Cобаки – несподіваний погляд

Життєрадісний шпіц

Сучасне фото мистецтво дуже стрімко розвивається. Але, водночас, знаходити  нові і креативні ідеї для фотосесій стає все важче і важче. Але насправді, креатив – це те, що нас оточує, достатньо лише вдало скласти пазл з оточуючих предметів, речей тощо… Це нам зайвий раз доводить фотограф Андрюс Бурба.

Андрюс з самого початку фотографував тільки тварин – спочатку це були кішки і черепахи. Але, спробувавши фотографувати собак, визнав, що саме вони набагато слухняніші фото моделі. Але, де ж креатив?

Він вирішив фотографувати собак… знизу! Свій проект він так і назвав – ,,Under-Dog’’. Він просто використав величезний прозорий стіл, на якому можна було фотографувати як маленьких, так і дорослих собак.

Митець зізнався, що наступна його мрія – зробити фотосесію, якби ви думали кого? Under-тигрів!!! Що ж, побажаємо йому успіху і давайте подивимося, як же собаки виглядають знизу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>