Чоловіча любов і котяча логіка

Друзі

Як мені сказала одна знайома, мужик з котом – це ж круто :) Такої ж думки притримується Сабріна Боем – фотограф кішок, що займається цим вже, на хвилиночку… 6 років!

Як каже сама Сабріна, її вже давно цікавить поведінка котів і кішок, їх логіка мислення. Саме це вона і намагається передати на своїх фото роботах вже багато років. Працює вона принципово, – тільки з чорно-білими фото.

Починала Сабріна з домашніх улюбленців, але згодом, для розширення проекту, почала вивчати характери котів і кішок з притулку, а також безхатьків. Саме в притулках вона зауважила, що до пухнастиків часто навідаються чоловіки, що додатково піклуються про них.

Вона поспілкувалася практично з кожним з цих чоловіків; деякі з них були самотні і коти для них стали справжньою життєвою розрадою. Інші – мали свого домашнього улюбленця, і хотіли дарувати свою любов і іншим у притулках.  І, звісно, ці дивовижні історії дали новий поштовх до розвитку проекту.

Ці унікальні фото історії відносин домашніх пухнастих і котів з притулку з чоловіками нікого не залишать байдужими!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>