Чарівна Азія Антона Янкового

Гори
Cьогодні у нас чергова порція цікавих фото, і на цей раз їх автор – наш співвітчизник, житомирянин Антон Янковий.

Антон – професійний фотограф, який знімає у таких жанрах як тревел, пейзаж, портрет. Він засновник проекту “PHOTO-TRAVEL” і керівник Житомирського клубу «Фотосфера».

Найбільше Антон любить мандрувати, організовує безліч фотовиставок і майстер класів. Поки що, найкраще досягнення Антона – третє місце на конкурсі ‘’Кращий професійний фотограф Європи’’ у 2011 році. У портфоліо Антона співпраця з такими компаніями, як Apple, Yahoo, The Guardian, National Geographic, Daily Mail тощо.

Як каже сам Антон про свої роботи, його мета – пробудити у кожній людині усвідомлення до Життя. Щоб кожен з нас побачив наш унікальний світ таким, яким бачать його діти.

Для ознайомлення пропоную серію фото під час подорожі Антона по Азії, де за його словами, виходять незрівнянні портрети і пейзажі сюрреалістичних кольорів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>