Woodstock Ukraine 2014: волонтерство, нові друзі і музичний розрив!

Парковка
Завершився фантастичний тиждень фестивалю Woodstock Ukraine, де я вперше був не просто гостем чи акредитованим, як преса, а і побував у шкурі волонтера.

Вся справа у тому, що я дуже хотів потрапити на цей фестиваль, а всі знайомі і друзі відмовлялися їхати. Перспектива одному жити у палатці виглядала якось  дуже похмуро. Тому я вирішив записатися у волонтери, щоби одним махом відірватися на фестивалі, завести нових друзів і бути особисто дотичним до цього свята музики і гарного настрою.

Можу сказати, що всі три пункти здійснилися. Приїхав я у Свірж ще 5 липня, так як необхідна була допомога в останніх приготуваннях до фестивалю. Прийшлося, звісно, попрацювати, але наближення  8 липня– початку фесту, особливо стимулювало до праці і піднімало настрій. Декілька слів про Свірж – дуже тепле місце з прекрасними і доброзичливими мешканцями, фантастично гарний замок і спогади про Трьох Мушкетерів, які також тут знімалися– млин, з якого стрибав Дартан’ян, залишки башти, з якої  у кінці фільму відстрілювались від ворогів четверо друзів-мушкетерів і т.д.

На наступний день практично всі волонтери були вже на місці. Ну а ввечорі всі зібралися святкувати Івана Купала, хто на галявині під гітару, ну а деякі дівчата пішли шукати квіти і плели віночки, щоби під північ запустити їх у воду. Я побував і в одній і в іншій компанії і можу сказати, що вечірнє свято вдалося на славу.

І ось наступив вівторок 8 липня– перший день фесту. Нас розділили по постам, мені дісталася парковка. Ну що можу сказати– цікавий досвід. На початку думав, що буде простіше, але вистояти на ногах 5 – 6 годину день було непросто. Дуже цікаво було керувати процесом парковки машин, щоби всі залишились задоволені, і не допустити блокування проїзду для машин організаторів і спеціальних служб.

Втому ввечорі повністю компенсувала музична програма. В перший день стартувала мала сцена. На третій день почала роботу велика сцена.

Музична програма!  Тут організаторам вдалася  практично ідеальна програма у плані розмежування виступів  музикантів по днях і порядку їх виходу на сцену (а це  дуже важливий аспект, про який на фестивалях часто забувають).

В перший день мені довелося послухати тільки ‘’Сherry Band’’, цю групу я дуже добре знаю, надзвичайно душевну музику грають. Надругий день всіх завели ‘’Шосте чуття’’, це був неймовірний виплеск позитиву і хорошого настрою.  Третій день був польским, сподобалися практично всі гурти, але реальний  рівень показали, звісно, ‘’Wild Pig’’ – хлопці однозначно повинні грати на кращих світових рок-фестивалях. Четвертий день організаторами анонсувався як європейський – окрім українських команд, виступали гурти з Румунії, Щвейцарії, Канадиі т.д. Якщо б не Modivo з Румунії, то для мене цей день би нічим не запам’ятався (солістка їх, доречі, родом з України). Ну ще потрібно відзначити гурт Death my Chocolate, такий гламурний рок я, звісно, не дуже люблю, але виступили хлопці дуже професійно.

Ну і останній день – самий крутий, самый хітовий – український! (ну за виключенням Neila Taylora). Тут заводили практично всі, самі емоційні виступи – BandurBand, AtmaSfera (яку ніколи не набридне слухати навіть мені– лівів’янину) і ‘’От Винта’’.  Якщо чесно, під останній день фестивалю відчувалася вже втома, але до От Вінтажного хороводу я просто не міг не доєднатися. Виступ Neila Taylora я не дослухав до кінця, але можу сказати, що гітарист він дійсно віртуозний – це факт!

Ну і волонтери. Хлопці і дівчата, я знаю, що ви зараз це читаєте. Дякую вам всім просто за те, що ви є. Стільки цікавихі приємних знайомств за тиждень у мене ще не було ніколи у житті. Ми обов’язково побачимося, сподіваюсь, не тільки на фестивалях. Якщо хтось бажає ще раз приїхати у Львів – тільки свисніть, відпочинемо на славу!!!

Ну і,звісно,величезне дякую організаторам не тільки за сам фестиваль, а і за можливість набратися нового  досвіду і побачити цю ‘’кухню’’ зсередини. Вам було тяжче всього, але всі разом ми впоралися!

Woodstock Ukraine 2014 forever in my heart!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>