Весільна виставка Wedding Festival – 2016

Wedding Festival 2016
Минулого року я якось зовсім забув про цю подію, і цього року просто не можу не згадати за це прекрасний захід, а саме – весільну виставку ‘’Wedding Festival – 2016’’.

Організовує це свято – весільне агентство ‘’Mopis’’, а пройде виставка цього року у виставковому залі ТЦ ‘’Південний’’ 19 і 20 березня 2016 року.

Організатори обіцяють, що цього року весільне дійство буде ще масштабніше – презентації, майстер-класи, виступи музикантів тощо. І все це буде відбуватися на довх сценах!

І, звісно ж, ви зможете оцінити і спланувати саме ваше весілля, відвідавши весільні стенди з різними видами послуг, що будуть представлені на виставці! Ви знайдете абсолютно всі види послуг, які можуть знадобитися вам під час підготовки до весілля – декоратори і флористи, фотографи і відеографи, виробники весільного вбрання і перукарі, візажисти і… ресторани!

І ще обіцяють просто величезну кількість розіграшів з приємними і дуже цінними подарунками!

Не прогавте наймаштабнішу весільну подію у Львові і зробіть своє найважливіше свято у житті ідеальним!

Додаткові подробиці тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>