”Respublica – 2013”: організація фестивалю

Respublica
Сьогодні я повернувся з Кам’янець-Подільського, де з 13 по 15 вересня проходив третій фестиваль ”Respublica”. Попри те, що я давно отримав акредитацію на фестиваль,(за що окреме дякую організаторам), поїздка моя була під загрозою, оскільки компанії у мене несподівано не виявилось, а також не було, де жити.

Тому, передусім, хочеться подякувати Олександру і усій нашій компанії за надане житло, відмінний настрій і незабутні емоції. Хлопці, без вас би Республіка для мене б так і не відбулася. Ви всі круті! Приїжджайте у Львів, відпочинемо не гірше, – обіцяю.

Ну а тепер про організаційні моменти.

Як відомо, цього року фестиваль уперше проходив не в замку, а поруч – на пагорбах.

З одного боку дуже великий плюс – в рази збільшений периметр, а значить і місткість фестивалю. Також сцену прекрасно видно з будь-якої точки, що також радувало! Але проблем у зв’язку з цим було теж немало.

Не заздрю я охоронцям; вся річ у тому, що на підьомі на пагорби фактично нереально було поставити турнікети, охоронців було всього троє(це максимум, який я бачив). А натовп пре і пре, дуже багато, хто реально проходив без квитків, і більшість з таких – були реально неадекватні люди. По-друге, на вершині пагорбів природно були обриви, які були захищені усього лише стрічками.

Категорично мало було туалетів, не підтримую організаторів, які сказали, що їх кількість майже оптимальна. Також дивно, що вони не були розставлені на території, а усі зосереджені в одному місці.

Що стосується стріт-арту, було дуже багато недостовірної інформації з боку організаторів. Правда вони  попередили про перенесення деяких робіт на прес-конференції. Прийшлося самому шукати картину прекрасної, божественної дівчини від Юлії Волчкової.  Це просто щастя, що попалися добрі люди, які розповіли, де саме її бачили її. І я все-таки зміг знайти і подивитися цю нереальну красу. Друге – лицар Матроскина, якого я так хотів подивитися. Організатори заявили, що картину не дозволили малювати. А буквально годину тому мені відписують, що вона була намальована, але теж у іншому місці. Звісно я радію, що місто зможе побачити цю красу!
ДівчинаЛицар Також, з коментарів мешканців наметового містечка можна судити, що і там було безліч проблем. Але так как сам я мешкав на квартирі, нічого конкретного про це сказати не можу.

Це самі явні мінуси стосовно організаційних моментів, які, на мою думку, не могли зіпсувати загальні позитивні враження фестивалі, про яких я розповім у наступній статті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>