Регіональний захід Burning Man у Києві

Burning Man
У нашому журналі ми вже писали про один з найбільших мистецьких фестивалів у світі – Burning Man. І ось, під егідою цього фестивалю нарешті відбудеться захід в Україні, а саме – в Києві: ‘’Precompression Kyiv: AI думкою багатіє’’.

Захід відбудеться 26 травня 2018 року. Локацією українського Burning Man стане 13 павільон ВДНХ. Від себе можу додати, що локація просто мега крута, родзинкою якої, безперечно, є модель міні шахти!

ВДНХ

 

Концепція заходу: порожня кімната, що буде заповнена любими ідеями її учасників відповідно до основних принципів фестивалю Burning Man.

Основна мета заходу – популяризація в Україні унікального фестивалю, у якому можуть прийняти участь всі бажаючі, звісно ж, за попереднім відбором. Отже, до участі запрошуються художники, музиканти, лектори, перформери і, звісно, волонтери! А подати свою заявку на розгляд можна до 20 квітня 2018 року тут

Також, будьте готові заплатити за вхід. Але тут варто зауважити, що у заході будуть приймати участь лише учасники і волонтери, глядачам його відвідати буде зась, а виручені кошти підуть на добру справу – оновлення будівлі 13 павільону.

Отже, не втрачайте вашого шансу – подавайте ваші заявки і будьте готові до творчої свободи!!!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>