Фестиваль ”Середньовічний Лучеськ”, як це було…

Середньовічний Лучеськ

У минулу неділю я нарешті відвідав місто Луцьк. Звісно, я з задоволенням прогулявся по місту і побачив його головні пам’ятки, але основною моєю метою був фестиваль Середньовічний Лучеськ в Замку Любарта.

Для початку скажу декілька слів за сам замок. На території замку функціонують зразу декілька музеїв, в більшість з яких ви можете потрапити безкоштовно (по вхідному квитку в сам замок). Також ви знайдете тут автентичну сувенірну лавку. Ну і сама замкова територія вражає, почуваєш себе справді у середньовічньому часі. Дуже хотів піднятися на башти, але, нажаль, цієї неділі вони були зачинені.

Щодо Середньовічного Лучеську, – на такому заході я вперше, тому і поділюся живими враженнями без всяких порівнянь.

На початок потрібно зазначити, що фестиваль цей щорічний, і на ньому проводиться відбіркові змагання до національної збірної з середньовічного бою. Потрапив я на фестиваль у самий розпал чоловічих одиночних боїв. Чесно, – якось не вразило, можливо тому, що просто не звик до подібних видовищ. Але от далі, – жіночі бої мене справді розшевелили. Різниця для мене в тому, що мужики йдуть більше на пролом, а от жінки – більш технічніші у бою. Ну а коли вийшли жінки в трійках (три на три) – адреналінчік справді підскочив, це було Сильно і Відважно, як, на мою думку, і має бути на таких фестивалях!

Тепер трохи про організацію фесту. Стосовно самого ресталища (рингу для бою) – дійсно, воно було розміщене не дуже зручно. На мою думку, саме його правильне  розміщення в замку в майбутному буде сприяти масштабності фесту. Фудкорт, хоч був і мінімальним, але для мене саме те, що потрібно. Дуже класно, що були дитячі розважальні зони, але непогано було б наступного року щось подібне запровадити для дорослих, можливо навіть за додаткову плату. Майстер-клас по лялькам мотанкам, як його не оголошував ведучий – я так і не знайшов. Окреме дякую хотілося б сказати за безкоштовну рицарську фотозону.

Також на фестивалі відбувся показ середньовічних танців, який, як не дивно, абсолютно не вписався у атмосферу фестивалю. Нажаль, саме цікаве – бої 5 на 5 і 16 на 16 я пропустив, бо мав ранній потяг до Львова.

Загалом поїздкою до Луцька я дуже задоволений і дякую організаторам фесту за нові відчуття і емоції. Середньовічний Лучеськ – справді масштабний фестиваль на теренах України і хочеться, щоб він і надалі розвивався!

На останок пропоную невеликий фотозвіт з фестивалю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>