Фестиваль мистецтва і свободи ‘’Burning Man’’

Дракон

Cьогодні я розкажу вам про один з самих незвичних і самих грандіозних мистецьких фестивалів світу – ‘’Burning Man’’, що щорічно проходить у Неваді в США.

Почалось все з 1986 року, коли декілька друзів спалили 9-футову дерев’яну скульптуру людини. Ця спонтанна дія зразу ж стала традицією і розширилася у повномасштабний мистецький фестиваль  Кожен рік всі учасники і гості фестивалю на вісім днів потрапляють у надзвичайний світ мистецтва і свободи.

Це один з тих фестивалів, де рамок просто не існує. Саме на фестивалі  ‘’Burning Man’’ всі скидають з себе повсякденні маски і нарешті можуть бути самі собою; кількість неймовірних і унікальних персонажів тут просто зашкалює.

Основною фішкою фестивалю є неймовірні фантастичні скульптури, які створюються щороку, ще до відкриття фестивалю, на його території. Але організатори наголошують, що усе в нашому житті не вічне, і всі ці скульптури за традицією спалюють під час фестивалю – проведення концертів, мистецьких перфомансів тощо.

Під час фестивалю заборонений рух транспорту, крім велосипедів і пересувних інсталяцій. Також забороняється яке-небудь використання грошей. Після фестивалю, на території знищуються абсолютно всі залишки, що нагадували б про фестиваль. Учасники, що побували на безлічі фестивалів у світі, стверджують, що по енергетиці саме ‘’Burning Man’’ –  наймаштабніше  дійство у світі.

У цілодобовий мистецький вир щороку приїжджають безліч художників, музикантів, дизайнерів, скульпторів, архітекторів тощо.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>