Фестиваль ”ETHNO’лялька” у Львові

Етно лялька

Сьогодні я вас хочу запросити на фестиваль ‘’ETHNO’лялька – 2015’’, що стартує вже завтра у Львівському палаці мистецтв.

Вперше цей фестиваль відбувся у нашому місті ще у 2009 році, правда спочатку він називався просто ‘’Ляльковий світ’’. Але у 2011 році він фактично розділився ще на два фестивалі ‘’ETHNO’лялька’’ і ‘’Lady&Teddy’’.

Фестиваль ‘’Lady&Teddy’’ – представляє ляльки авторського виробництва і різновиди відмедів Тедді. Але повернемося до етно ляльки.

Отже, вже п’ятий рік поспіль всі бажаючі зможуть ознайомитись з автентичними ляльками у різноманітних авторських варіантах. Новинкою цього року буде додатковий формат виставки – ‘’Казковий ліс’’, де ми зможемо побачити різноманітних звірів  у казкових лісах.

Цього року очікується кілька сотен різноманітних ляльок – мотанок, з текстилю, а також сучасних авторських ляльок від майстрів з усієї України.

Спостерігати за цим всім львів’яни і гості міста зможуть з 29 квітня по 17 травня 2015 року. Локацію нагадаю ще раз – Львівський палац мистецтв.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>