Водяне село Гітхорн у Голландії

Гітхорн

Коли я дізнався про село Гітхорн у Голландії, зразу ж вирішив поділитися інформацією про нього з вами.

Справа у тому, що у цьому селі зовсім немає автотранспорту, тільки морські канали. Ну а головним транспортним засобом слугують ,звісно ж, лодки і катера. Тому фактично з самого початку Гітхорн охрестили Голландською Венецією.

Історики кажуть, що виникло це село приблизно у 1230 році, коли біженці з півдня країни знайшли це чарівне місце. У вічі їм зразу ж кинулися козині роги у великій кількості (залишились після сильного потопу). Тому це село і назвали Goat horns.

Cело Гітхорн

З часом назву села змінили на більш милозвучне. Також мешканці виявили, що тут величезні торф’яники. Торф почали викапувати, з’являлися ями, які ставали озерами, а вже згодом розширилися у ланцюги каналів. Так з’явився теперішній Гітхорн, який став відомий на весь світ.

Самі будинки у селі з’єднані дерев’яними мостами, яких тут більше 50 штук. Широку популярність серед туристів це село здобуло після одного з фільмів голландського режисера Берта Хаанстра, що і показав всі його красоти у своєму фільмі.

Цікаво, що місцеві мешканці особливо дбають про еко-культуру села і всі моторні човни у селі працюють виключно на електриці.

Транспорт у Гітхорні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>