Ресторан ”Кістка” у Мексиці

ВхідНедавно у Мексиці відкрився новий ресторан ‘’Hueso’’. Ті, хто знайомий з мовою, думаю, зразу ж здивувались… Чому ж ресторан назвали ‘’Кістка’’? Справа у тому, що ресторан декорований  більше ніж 10 000 кістками тварин.

Автор цієї цікавої ідеї – архітектор Ігнасіо Кадена. Сам же інтер’єр з одної сторони надзвичайно комфортний, але з іншої сторони – трохи лякає око.

Сама будівля з’явилася ще у 1940 році, ззовні її відреставрували, привели до пуття і… вуаля.

Ліпнина

Ну а всередині стіни прикрасили кістками (частково скелети справжні, а частково муляжі з алюмінію). Але навіть муляжі виглядають дуже реалістично. Сам Ігнасіо розповідає, що ця ідея виникла у нього під впливом вчення Дарвіна.

Самі кістки дуже гармонійно поєднуються з декоративним посудом, нагадуючи відвідувачам, що раніше люди використовували саме кістки у якості ложок і виделок.

Туалет

Не дивлячись на не дуже приємний задум, ресторан вийшов надзвичайно комфортним для відвідувачів, як стверджує Ігнасіо Кадена. На фото можемо впевнитися, що так воно і є.

Бенкетний зал

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>