Літаюча палатка Roomoon

Руфус Мартін
Туристична палатка – один з найпопулярніших аксесуарів нашого з вами життя на сьогоднішній день.  В епоху постійного здорожчання вартості відпочинку, а саме вартості оренди житла, палатка стає все поширенішим домом для відпочиваючих на інших територіях.

Важливе питання у виборі палатки займає питання її надійності і комфорту для відпочинку. Архітектор Руфус Мартін вирішив поділитися своїм, оригінальним і практичним баченням питання комфорту відпочинку у палатці.

Компанія ‘’Hanging Tent Company’’, що спеціалізується на виробництві палаток, замовила проект підвісної палатки, який і втілив Руфус. Назвали цю палатку ‘’Roomoon’’.

Палатка ‘’Roomoon’’ – переносна, проста і, водночас, надійна!,  так про неї каже cам Руфус. Сам дизайнер вже давно займався створенням підвісних домів-палаток, але тільки після створення проекту  ‘’Roomoon’’, його талант можуть побачити і відчути мілліони.
Палатка Roomoon
Справа у тому, що Hanging Tent Company вирішили запустити цей проект у масове виробництво. Тут потрібно відзначити, що дані палатки абсолютно ручної роботи, але, як завіряють розробники, вони зможуть задовольнити абсолютно всіх замовників.  Каркас палатки виконаний з нержавіючої сталі, матеріал для палатки – легкий і водночас дуже міцний холст, підлога палатки – м’який сосновий ліс. Додатково додаються світло діоди, подушки, крісла-мішки тощо.

Саме завдяки цій палатці ви зможете глибше відкрити для себе всю красу світу, а світ у відповідь посміхнеться вам ясним сонечком, що без проблем проходить крізь спеціальні вікна у палатці. Щось на зразок такого рекламного лозунгу використовують для просування свого продукту Руфус Мартін і Hanging Tent Company.

Дійсно, можна тільки уявити, як зашкалював би романтизм зустрічі заходу і сходу сонця поруч з коханою людиною у цій палатці.  Але початкова ціна навіть для хендмейду мене шокувала 3500 англійських фунтів. Ну, сподіваюся, що,все-таки, після запуску у масове виробництво, ці палатки будуть вже не розкішшю а засобом проживання. :)
Захід сонця

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>