Лікарня, як частина життя

Гематологія

Не секрет, що кожен з нас певну частину свого життя проводить у лікарнях. Хоч як нам це неприємно, але без цього ніяк. Особливо тяжко і важко, коли хворіють наші діти. У Європі, та і у всьому світі вже давно популяризуються проекти комфортних лікарень для дітей, у яких діти відчували би себе затишно і сприймали б її, як частину свого життя. Сьогодні я продемонструю вам це на прикладі однієї з лондонських лікарень.

Вченими вже давно доведено, що за допомогою певних кольорів можна регулювати гормональний фон, підвищити імунітет і навіть лікувати деякі хвороби.

Тому керівники лікарні вирішили, що дітей здатен підбадьорити живопис, і запросили 15 художників, щоби вони розмалювали інтер’єр лікарні. Участь у творчому процесі взяли навіть діти.

Жирафа

Для декорування лікарні художники використали також кераміку, дерево, вініл тощо. Художники кожне приміщення лікарні зробили унікальним – з елементами азіатської культури, циркової тематики і арт-декору.

А замість нумерації палат, вони присвоїли кожній з них певну тварину – рибу, папугу, тигра…

Сподіваємося, що ця дизайнерська практика набуде популярності і в Україні, бо з ‘’дизайном’’ наших дитячих лікарень, дитині краще точно не стане.

Інтер'єр

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>