Храм Святого Сімейства Антоніо Гауді

Храм святого сімейства

Cьогодні я хочу розказати вам про неперевершений і найвидатніший, як на мене, проект великого Антоніо Гауді – Храм Святого Сімейства у Барселоні.

Історія створення цього храму дійсно унікальна. Його будівництво почалося ще в далекому 1882 році і триває по сьогоднішній день! Ініціатори будівництва цього храму з самого початку прийняли рішення, що цей храм буде збудований виключно на пожертви мирян. Тому це будівництво і триває вже понад сторіччя. До того ж, великі складнощі під час будівництва викликає виготовлення самих кам’яних конструкцій для храму.

Тільки у 2010 році папа Бенедикт XVI освятив цей храм і офіційно відкрив його для щоденних богослужінь. Ну а фонд, що на даний момент опікується будівництвом храму, офіційно заявив, що завершення цього епохального будівництва планується у 2026 році.

Краса цього храму дійсно заворожує вже зараз. А от яким храм буде у 2026 році? Вже зараз нам дають можливість заглянути у майбутнє і побачити завершення будівництва за допомогою проектного відеоролика.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>