Готель Zash Country Boutique у Сицілії

Готель Zash
Давненько у нашому журналі не було матеріалів з рубрики ‘’Архітектура і дизайн’’. І сьогодні я хочу запропонувати вам провести віртуальну відпустку у чудо готелі Zash Country Boutique.  Знаходиться цей готель на сході Сицілії, недалеко від міста Джаре.

В одному з будинків (всього їх два), у якому зараз функціонує готель, раніше була виноробня. Крім виноградників, ця місцевість славиться також неповторними лимонними і апельсиновими гаями.

Проект готелю розроблений Антоніо Ерачі, який вирішив залишити у будівлях готелю без змін стіни з каменю, драбини, вікна і стелі, які були побудовані ще на початку 20 століття. Це надає готелю особливої атмосфери душевності і спокою.

Ну а для тих, хто прагне відпочити у єднанні з природою і справді порелаксувати, функціонують два спеціальні spa-номери прямо у саду, під кронами цитрусових дерев. А стіни цих номерів абсолютно прозорі, що дає вам можливість з комфортом зустріти захід і схід сонця.

По-моєму, цей готель – це дійсно витвір мистецтва. І сподіваюся, що ця віртуальна подорож для когось скоро стане реальною.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>