Готель на підйомному крані

Кран

Cьогодні у рубриці ‘’Архітектура і дизайн’’ я розпочинаю розповідь про самі оригінальні і незвичні готелі у світі. І почнемо ми з готелю Faralda, що знаходиться в Амстердамі.

Дизайнерські апартаменти знаходяться у самому справжньому підйомному крані. Cаме там всі бажаючі відвідувачі можуть переночувати на висоті 50 метрів  і побачити місто як на лодоні.

Даний кран є однією з найстаріших у світі механічних конструкцій. Коли даний кран почав приходити в негідність, голландські архітектори вирішили надати йому другий шанс, і не пожалівши грошей, часу і сил перетворили його в один з найпопулярніших готелів світу.

Інтер'єр

Щоб забезпечити безпеку людей, був закладений новий фундамент. Сама конструкція рухома  – часом кімнати переміщаються навкого осі крану.  Спеціалісти підрахували також, що вартість кожного створеного номеру у готелі становить близька мільйона  доларів, так що всі відвідувачі можуть розраховувати на сервіс по вищому розряду.

Басейн

Над даним проектом працювали на протязі трьох років, і всі очікування проектувальників виповнилися сповна. На сьогодні VIP-клієнти з усього світу можуть насолодитися шикарним видом на Амстердам, провести бізнес-зустрічі тощо.

Ну і наостанок для бажаючих з України – середня вартість готелю у номері становить близька 500 доларів. Фахівці особливо радять гостям даний готель для проведення першої шлюбної ночі, адже романтика і незабутні відчуття вам у цьому місці гарантовані!

Ліжко

Готель на підйомному крані: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>